Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.

Haberler

Edüstriyel 3D pazarında sadece Asya’da değil global alanda önemli bir yere sahip olan SHINING3D, Avrupa ’da açacağı ilk merkez ofis ile müşteri ağını arttırmayı hedefliyor.

EMEA(Avrupa-Orta Doğu-Asya) bölgesindeki operasyonları yürütecek olan bu tesiste aynı zamanda bu bölgelerdeki kullanıcılar için satış, destek ve inovasyon merkezleriyle tam kapsamlı bir hizmet sağlayacak. Tarayıcı ve yazıcı çözümlerini Çin pazarının dışındaki bölgelerde daha iyi tanıtmak ve yeni pazarlara açılmak için böyle bir girişime imza attığı belirtilen firma bu bağlamda EMEA distribütörleriyle birlikte çalışacak.

Küresel 3D pazarında Avrupa’nın kritik önem taşıdığını belirten SHINING3D yetkililerinin özellikle EinScan3D tarayıcı modellerini Stuttgart’taki merkezlerinde tüm Avrupa pazarına tanıtacak.  Yenilikçi, dünya standartlarındaki 3D çözümlerinin kalite ve güvenilirlik açısından kendisini kanıtladığını belirten Global Satış Başkan Yardımcısı Oscar Meza yeni piyasaya sürdükleri EinScan-SE ve EinScan-SP tarayıcı modellerine dikkat çekti. Almanya’daki yeni ofisleriyle tüm dünyadan kullanıcılara destek sağlamayı hedeflediklerine değinen Meza bu bağlamda geliştirme çalışmalarını başlattıklarını dile getirdi.

Merkez ofisleriyle birlikte yeni tarayıcı modeli EinScan-SE ve EinScan-SP ile de gündeme gelen SHINING3D kaliteli ve daha kolay tarama hizmetini kullanıcılara sunuyor. Yaklaşık 4 saniyeden az bir sürede model taraması gerekleştiren SP versiyonu 60 derece taramayı ise bir dakikadan az bir sürede tamamlıyor. Bunun yanı sıra 100 ve 50 mikronun altında çözünürlük sağlayan bu ürünler yeni merkez ofiste Avrupalı kullanıcılara tanıtılacak.