Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.
EPlus -M250 ( SLM );  E-plus  şirketinin, son teknolojik ürünlerinden biridir.Metal toz malzeme ile 3D yazıcı ,  selektif lazer eritme (Selektif Lazer Erime, SLM) teknolojisi ile herhangi bir  extra işlem  gerektirmeden alaşımlı  metal toz malzeme yi eriterek az güç kullanan doğrudan lazer  kompleks yapı koşulları ile  metal parçaları yaklaşık % 100 yoğunluk altında kalıp olarak  şekillendirir.

.

Toz kalıp malzemesi kullanımı ile laminat malzeme, yüzde 90 aşan prototip ve üretim titanyum alaşımları, nikel alaşımları ve özellikle uygun makine metal parçalar diğer kıymetli ve zor parçalar.


Havacılık, biyomedikal, otomobil üretimi, ev aletleri ve diğer alanlarda geniş bir uygulama alanlarında  direl olarak kullanılır.
Metal  toz malzemeden  3D yazıcılara giden kalıplama ; Karmaşık yapılı metal parçalar  % 100 yoğunluk la lazer sinterleme yöntemi ile 3d print edilerek şekillendirilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER 


EPLUS3DM250 
Makina Boyutu1300 mm×1100mm×1900mm
AğırlıkYaklaşık  1.4 Ton
laser kaynağı400 w
Katman Kalınlığı 0,02 mm
Focus doğruluğu Dinamic focuslama
Isıtma Yöntemi PTC ısıtma paneli

Print  Boyutu  

250 mm x 250 mm x 300 mm

Print hızı 8m / s

Malzeme 

Stainless steel, Cobalt  chromium alloy,  Aluminium alloy ,Titanium alloy and High temperature Nickel base alloy  powder materials

Güç Kaynağı380 V 6kw
Bilgisayar sistemi  dahili dokunmatik windows 7 
Veri arabirimistl veya  diğer translate  formatları