Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.

E I N S C A N  PRO 2X PLUS & PRIME



EinScan-Pro 2x Plus , EinScan-Pro plus 'nun tutarlı mükemmel tarama kalitesini taşır. Çoklu tarama modları sağlar ve el tipi tasarımıyla basit ve hızlı tarama sunar. Yeni EinScan-Pro 2x Plus  , El ile 3D tarama fonksiyonunu büyük ölçüde güçlendiriyor. Görünüşte EinScan-Pro birinci nesile benzemekle birlikte, yeni fonksiyonlarla donatılmıştır. 


Yeni nesil Elde Taşınabilir HD Tarama Modu

Yüksek tarama hızında 3D tarama bilgilerini  aynı anda hesaplama. Artık, uluslararası bir patentle korunan yepyeni  yeni nesil  hızlı HD tarama teknolojisi ile donatılmış olan EinScan-Pro 2x PLUS , yoğun bir çizgi katmanında tarama stratejisi uygulayarak  gelişmiş bir el tipi HD tarama modu sunar.

Einscan Pro ve 2x  Orijinalinde olan  7 optic laser veri yakalama hattı, 100 satıra yükseltildi. Elde taşınan HD modundaki tarama hızı, 1,500.000 saniye / noktaya yükseltildi. Dakikada veri toplama hızı, tarama hızı ve ayrıntılı detayları  mükemmel bir şekilde birleştirmek için teknolojisi 9,6 kat arttırılmış ve güçlendirilmiştir.




Tarama Aralığı 1,9 Büyütüldü !

Tek kare tarama alanı 1.9 kat büyütülmüştür. Büyük boyutlu nesneler için el tarama hızı önemli derecede artmıştır. EinScan-Pro 2x plus ı kullanarak büyük boyutlu nesneleri taramak artık daha verimli hale getirilmiştir.




El ile HD TaramaEl ile Hızlı TaramaOtomatik TaramaSerbest Tarama

Tarama Doğruluğu

     0.05mm 

  0.1mm  

0.04mm

0.04mm

Tarama Hızı    20 frame 110.000/ sn

 30 frame 1,500.000  /sn

Tek Tarama <5snTek tarama <5sn
Nokta Aralığı      0.2mm-3mm  0.25mm-3 mm0.24mm0.24 mm
Obje boyut aralığı (Tavsiye edilen)     0,1 - 4m  0,15  - 4 m0,05 - 20 cm0,05 - 4 m
Birleştirme

Referans Nokta oturtması

  Özel otomatik Oturtma

Döner tabla OturtmasıReferans Nokta, Özel,Döner tabla oturtmaları

3. Renkli Kamera

( ***  Opsiyonel  )


     Hayır    Evet UyumluEvet UyumluEvet Uyumlu
Açık Hava tarama Çok Güçlü Güneş ışığından etkilenir.  

Özel objeler

Çalışma Mesafesi

 Şeffaf , Yansıyan , siyah nesneler için tarama öncesi , toz sprey tavsiye edilir.
510 mm
Tek tarama aralığı208 x 136 - 312 x 204 mm 
Tarama biçimi  LED  ( Beyaz ışık / Mavi ışık / Mavi Cross line / Flash Bulb ) 
3D Print  FormatıVar
Dosya Çıktı formatı OBJ,STL,PLY, ASC ,P3, 3MF
Ağırlık 1.13 kg
Bigisayar sistemi

 Win7,Win8,Win10x64bit

Graphics card: NVIDIA GTX1060 and higher; video memory: >4G, processor: I7-8700, memory: 32G; interface: high-speed USB 3.0

    

* Hacimsel doğruluk, 3D veri doğruluğu ve nesne boyutu arasındaki ilişkiyi ifade eder; doğruluk 100 cm'de 0,3 mm azalır. Sonuç, kürenin merkezini belirteçler hizalaması altında ölçerek elde edilir.

** Detaylı bilgiler için firmamızdan bilgi alınız. (1) Tarama fonksiyonları , istenildiğinde ayrı ayrı satın alınabilir. (2) RAPIDSCAN marker R2  modülü ve aksesuarlari Opsiyonel dir. (3) Renkli tarama  ( 3. color bulb kamera ) ve Prime paketi Opsiyonel dir. 




EINSCAN PRO 2X PLUS PRIME 

Elde Taşınabilir HD Tarama Modunda tarama hızını % 30 hızlandırır ve taranan nesnelerin zengin ayrıntılarını yakalar. Kültürel mirasın korunması, arşivlenmesi, restorasyonu vb. İçin idealdir. Nesne yüzeyi yeterli geometrilere sahipken, herhangi bir nesne hazırlığı olmaksızın tarama verimliliğini büyük ölçüde artırır ve daha fazla ayrıntı yakalar.






En yeni "EXSCAN PRO Yazılımı"

EinScan yazılımının  v2.X  'ın en önemli noktaları, geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi, yazılım ara yüzünün daha kullanıcı dostu olması, "Sketchfab" platformuna tek tıklamayla veri yüklenmesi ve taranmış 3D verilerin doğrudan İnternet üzerinden paylaşılması için aerodinamik süreç içeriyor olması . EinScan v2.x ayrıca birden fazla yeni ve yükseltilmiş yeni nesil işlevleride bünyesinde  içermektedir.

Yeni R² (Hızlı Kayıt) İsteğe Bağlı Tarama Modülü R²X (Rapid Registration) tarama modülü, EinScan-Pro'nun elde taşınan hızlı tarama modunda yeni eklenen bir modüldür. Referans noktalarını tanımak ve hizalamak için yeni bir özellik eklendi. Büyük boyutlu cisimlerle, az geometrik karakteristiklerle kullanılmayı hedeflediğinden, herhangi bir geometrik özellik taşımayan düz cisimler bile kolayca taranabilir. Nesnelerin yüzeylerinin renk bilgisi de elde edilebilir. Bu yenilik Tarama doğruluğunu sağlarken , hızlı ve pürüzsüz bir tarama  deneyimi sunar. Bu modül isteğe bağlı olarak ek ücret ödenen bir modüldür ve bir lisans satın aldıktan sonra etkinleştirilmesi gerekir.



shining 3d geomagic essentials ™ ile ilgili görsel sonucu


Mat Yeni bir Titanyum Girisi görünümlü tasarım

Modanın yeni trendini yakından takip ederek, EinScan-Pro2 x plus + ürününün yeni görünümünü  zarif bir titanyum grisi rengi ile tamamlandı ve narin , derin bir metalik doku sağladı. 

EinScan-Pro 2X  Plus  ve Uygulamaları

Endüstriyel parçaları ve ince küçük nesneleri hızlı bir şekilde yüksek doğrulukta taramayı başarır. Yeni R² (Hızlı Kayıt) Opsiyonel Tarama Modülü ile (referans noktası hizalamayla), ağaç oymacılığı ve taş oymalar, hassas tarihi eserler gibi az geometrik özelliklere sahip geniş düz nesneleri taramak için bile uygundur.

 









    Copyright 2020 ©     

SHINING3D Inc.& EINSCAN 3D System, Inc. All rights reserved.

SHINING3D Technology Inc ( Headquarters )  No. 1398, Xiangbin Road, Wenyan, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, China  /   SHINING3D Technology Inc (San Francisco, United States) 1740, César Chávez St. Unit D. San Francisco, CA    /  94124SHINING3D Technology GmbH  ,  Panorama,  Heilbronner  straße  86, 70191,  Stuttgart,  Germany