Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.


Acemiler için basit , Ancak uzmanlar için çok esnek !FLASHFORGE Firmasının kendi geliştirdiği  Medya ve profesyoneller tarafından olağanüstü yorumlar alan Flashprint , Flashforge’un ana yazılımı olarak kullanılmaktadır. Yazılım daha fazla baskı esnekliği için kullanıcı tarafından düzinelerce parametrenin ayarlanmasına izin veren uzman modu sunar.


Yeni başlayanlar için; basit ve sezgisel arayüzü , birkaç tıklama ile tasarımızı 3D baskıya dönüşmesine izin verir.Baskı Kalitesi için ayar listesiyle istediğiniz baskı kalitesini seçebilirsiniz ve geri kalan ayarları flashprint otomatik olarak halleder. Yazılım üzerinde daha fazla kontrol sağlamak isteyen uzmanlar için manuel olarak  çok çeşitli parametre ayarlarını; baskı hızını ve sıcaklığını, ilk katmanın sıcaklığını hatta hızını ve baskı duraklatma yüksekliğini de değişirebilirler,görüntüsünü,zamanını ve malzeme tahminlerini parçalar halinde elde edebilirsiniz.

Akıllı Destekler Daha Fazla Olanaklar; 

Destek üretimi bundan daha fazla kolay olamazdı. Flashprint model üzerinde dik sarkıt oluşma açısına göre destekleri otomatik olarak üretir. Aynı zamanda daha iyi bir baskı çıktısı için ihtiyacınız kadar destek ekleyebilir veya ihtiyaç duyulmayan destekleri kaldırarak malzemelerden tasarruf edebilirsiniz.Ağacın karakteristik yapısı olan ( ağaç benzeri) destekler çok karmaşık modelleri basmanıza izin verir,modelinize zarar vermeden destekler kolayca koparlar.


Kes ve Böl ! Daha Büyük Model Basımı ;
Kes ve Böl fonksiyonlarıyla Flashprint çok büyük parça basımı için modelin bir kaç yerinden parçalanmasına izin verir.sınırlı baskı alanı daha büyük modeller basabilir.


Dış ve  İç  Dengeleme ;


Ölçü Ayarından Önce Yazıcı hatasının haricinde baskı sırasından filament büzülmesi baskı hatasını artırır ve istenilen doğruluk gereksinimlerini elde edemez. Örneğin kalınlığı 2.5 mm olan bir varil. Hata değerini test edin ve daha sonra buna karşılık gelen değer parametrelerini yazılımda ayarlayın.


2D’den 3D’ye Resimlerden 3D model yapmak.


2D’den 3D özelliği ile Flashprint 2D resimlerin 3D modellere dönüşmesine olanak sağlar.3D tasarımın yapılmasının en kolay yollarından birisidir.  Tüm ihtiyacınız olan Seçtiğiniz görseli yazılıma sürüklemek ve isteklerinize göre parametreleri değiştirmek

   
F L A S H F O R G E  International Corp.

Flashforge- Europe   Creative Tools Slottsmöllan , 30231  Halmstad,   Sweden-EU
Flashforge USA 18545 Gale Ave., City of Industry, California/CA 91748-USA 
Flashforge China  2/F, No.518, Xianyuan Road, Jinhua-CN